Kameralı sohbet 7/24 hizmet veren mobil cihazlar için sesli sohbet ve görüntülü sohbet hizmeti veren nezih bir canlı sohbet ortamıdır.

Canlı Sohbet GirişiCamFrog Görüntülü Sohbet - Kameralı Sohbet - Ücretsiz Sesli Chat Görüntülü Sohbet


CamFrog Görüntülü Sohbet

CamFrog Görüntülü Sohbet bilindiği gibi Dünyaca ünlü hatta dünyada en çok kullanılan, yaklaşık yedi bin (7000) e varan oda sayısı ile sohbet siteleri sıralamasında ilk sırayı taşımaktadır.

Camfrog bir görüntülü ve sesli sohbet sitesidir. Camfrog içinde her kişinin taleplerine görüşlerine yaşam tarzına göre bir oda muhakkak mevcuttur.

Camfrog ile bütün dünya elinizin altında olsun camfrogda sesli ve görüntülü sohbet keyfini sizlerde yaşayın.

Camfrog, merkezi ABD’de bulunan, kullanıcıların isterlerse birebir yazılı, sesli, görüntülü konuşmalarını; isterlerse sohbet odalarına bağlen temelrak yine görüntülü, sesli, yazılı olarak iletişim kurmasını sağlamayı başaran bir video chat programıdır.

Programı dilerseniz buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz. Programın Türkçe desteği mevcut olup, kurulum aşamasında Türkçeyi seçmeniz durumunda program türkçe olarak kurulacaktır. Eğer program ingilizce olarak kurulmuş ise Actions / Change Language / Türkçe yi seçerek programı türkçe yapabilirsiniz.

Programı bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra evvela kayıt olmanızı ne bir rumuz seçmenizi isteyecektir. Kayıt işlemini başarı ile tamamlayıp giriş yapmanız durumunda ekren temel gelen pencere Camfrog’un en temel penceresidir. Hemen pencerenin alt tarafından sohbet odalarının listesini açıp, bir oda seçerek odaya bağlanıp sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Odalar,evvela coğrafik olarak kategorilendiriliyor. Maalesef Türkiye’den Camfrog’a bedava dağıttığı sürüm ile bağlanan kullanıcılar yalnızca Türkiye kategorisinde listenen odalara girebiliyor ve Türk kullanıcılarla sohbet edebiliyorlar. Diğer bölgedeki odalara girebilmek, diğer ülkelerdeki kullanıcılarla sohbet edebilmek ve Camfrog’un diğer ekstra özelliklerinden faydalanabilmek için 1 kereye mahsus olarak 50 Amerikan Doları ödeyerek hayatboyu süren lisans satın almanız gerekiyor.

İkinci kategorilendirme biçimi ise Camfrog tarafından host edilen odalar, genel yaş grubuna hitap eden odalar, 18+ içerikli odalar ve işitme özürlüler için yüksek görüntü aktarım hızı olan “deaf” odaları.

Sohbet odalarına bağlandığınız zaman açılan yeni pencerede, evvela oda kuralları yazar ve bu kuralları kabul etmeniz istenir. Bu kurallara uymadığınız takdirde odadan uzaklaştırma ve yasaklamalar almanız muhtemeldir.

Odaya bağlandığınız zaman bu pencereden oda genelinde muhabbet edebileceğiniz gibi, listenin sağ tarafında bulunan kişi nicklerine tıklayarak camerasını görüntüleyebilir, sağ tıklayarak özel mesaj gönder seçeneği ile özel mesaj göndermek de mümkündür

. Yanlız, kişi kendisini “privacy” yani gizlilik moduna almışsa, kişi listesine eklediği rumuzların dışındaki kişiler özel mesaj yazamazlar. Yazmaya çalıştığınız takdirde mesajınızın iletilmediğine dair bir hata mesajı alırsınız.

Yine odada bulunan kişi listesinde kişi nickine sağ tıklayarak o kişiyi listenize ekleyebilirsiniz. Bu durumda kişi online oldğunda bilgilendirme iletisi alırsınız. Sohbet odasına girmeden 1 e 1 sohbet edebilir, yazışabilir, görüntülü hatta sesli olarak da görüşebilirsiniz.Bir cevap bırakın.

error: Hayırdır gülüm :D