Sohbet sitesinde yerinizi alın, en güzel dostluklara adım atın.

Canlı Sohbet GirişiEv Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar - Sohbetsite Mobil Sesli Chat,Görüntülü Sohbet,Sesli Sohbet


Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

Aslında çoğunlukla kendisini şanslıyım. Çevrem geniş ve genellikle bayan arkadaşlarım gelip kalalım diyorlar. Evde oturuyoruz eğleniyoruz falan ama devamlı kalamıyorlar. Bir de ben kızlarla pek anlaşamıyorum. Bu yüzden de anlayışlı bir erkek arkadaş arıyorum.

Ev arkadaşlık ilanları konusunda arayış içinde olanların bana yazması yeterli. Önce karşılıklı konuşuruz. Kriterlerimiz uyum sağlar ise bakarız mutlaka anlaşırız diye düşünüyorum. Aşk falan için önce yazmayın arkadaşlar. Ev arkadaşı arıyorum ben şu anda sevgili değil. Zaten aynı ortamı paylaşacağım erkekle sevgili olma ihtimalim yüksek bu farklı bir konu. Şimdilik kendinize güzel bakınız. Mesajlarınızı beklemeye başladım bile. Görüşmek dileğiyle en kısa sürece.

Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

Eve çıkmak benim için bir nevi güzel oldu. Kafama göre takılıyorum ama gördüm ki yalnızlık da bir yere kadar. İnsanlar ne değişik olmuş ya. Erkek arkadaşım vardı önceden. Anlayışsız biriydi. Çok kıskanırdı. Ben de bu durumlardan yoruldum ve 2-3 sene arkadaş edinmedim. Şimdi vakti geldi sanırım yoksa ilan açmazdım ki ben. Umarım bu da olur. Hayatta hep güzel şeyler olacak diye bir kural yok ama hep kötü de gitmeyecek değil mi? Neyse ya bakalım önümüzde neler var kimler var göreceğiz.

Arkadaşlar bir de anlatmak istediğim şeyler var. Mesela canım sıkıldığında hemen yanımda olacak mı erkek arkadaşım? Aynı evde kalsak bile benden başkasıyla ilgilenecek mi? Tabi dedim ya ben sevgili değil ev arkadaşı arıyorum. Aramızdaki duygusal süreçleri bilemem neler olur kim ne düşünür. Hoşlanacak mıyız falan işte. Şans işi ya. Kaç kişi ile görüştüm de anlaşamadık. Herkes farklı kafada. Kendime göre bir ev arkadaşı bulamadım işte. Aman ya bulunacak illa ki. Mesaj atanlara numaramı vereceğimi söylemiştim unutmayın lütfen.Bir cevap bırakın.

error: Hayırdır gülüm :D