Canlı Sohbet GirişiKoyu Sohbet - Kameralı Sohbet - Ücretsiz Sesli Chat Görüntülü Sohbet


Koyu Sohbet

Koyu Bir Sohbet

Koyu  sohbet için öncellikle cazip bir kullanıcı adı (rumuz) bulmanız elzemdir.

Sohbet tam olarak türkçe karşılığı “Söyleşi” olan sohbet kelimesinin küresel dünyadaki karşılığı ise “Chat” tir. Türkçe söyleniş olarak ta genel olarak “çet” olarak söylenir. Söyleniş bakımından her ne kadar doğru olsa dahi internet alanında yazılışı ve aylık aranma hacmi olarak yanıltıcı olabilmektedir.

Sanal ortamda bulunun sohbet odalarında önceden tecrübe kazanmamış ya da ilk kez giriş yapacaksanız bazı rajonlara hakim olmanız gerekebilir.

Koyu bir sohbet için evvela cazip bir kullanıcı adı yani nick bulmanız şarttır. Nick’iniz ne kadar dikkat çekici ve albenili olursa size özel mesaj ile ulaşacak kitle okadar genişlemiş olur. Bir sonraki basamak ise, odaların genel sohbetlerini aktif kullanmak!

Geneldeki sohbetlerde herkes birbirine göndermeler yapar, şarkılar armağan ederler. Sizde bunun gibi etkinliklerden geri kalmadan genel sohbetlerde ne kadar fazla aktif olursanız nick bilinirliğiniz okadar artacaktır.

Sohbet Odaları

Sohbette Sınır Yok!
En koyu sohbetlerin lider ismi koyu sohbet ‘de , chatte sınır falan yok! Tüm sınırları kaldırdık, derin bir sohbet tecrübeine hazır olun..

%100 Gizlilik Var!

İçinden gelen her çeşit konu da özel pencerede dilediğin konuları konuşabilirsin. Özel sohbetler yalnızca sen ve karşıdaki partner arasında geçer, kayıt tutulmaz..

Işık Hızı Var!

İnternet bağlantın ne kadar yavaş olursa olsun burada mesajlar fiber hızında karşı tarafa gider! Bu hıza sende inanamayacaksın, mesajım acaba iletildi mi derdin yok..

Tüm Dünya Burada!

%38 Oranında yurtdışı katılımına karşılık , %62 oranında yurt içerisinde katılımcı! Tüm dünyadaki Türk vatandaşlarımız koyu chat sitesinde seni bekliyor, geç kalma sonra üzülürsün..

Koyu Sohbet

Genel Sohbet Nedir?

Sitemize giriş yaptıktan sonra masaüstü cihazlarda sağ kısımda, mobil telefonlarda ise üst kısımda sohbet odaları listesini göreceksiniz. Onlara tıkladığınız zaman kanalların genel lobisine geçiş yapmış oluyorsunuz. Burada yapılan ve yazılan her çeşit metin genel sohbet etmek manasına gelir.

Özel Sohbet Nedir?
Sohbete bağlantı kurduktan sonra, kanallarda anlık olarak online olan kullanıcıların listesini alt alta olarak size sunuyoruz. Sohbet etmek arzu ettiğiniz katılımcının üzerine tıklayarak, “Özele Git” sekmesine dokunursanız ikiniz arasında özel bir görüşme başlayacaktır. Bu görüşmeye ve bu açılan pencereye özel sohbet adı verilir, özelde yapılan sohbetleri 3. şahıslar göremezler.Bir cevap bırakın.

error: Hayırdır gülüm :D