Kameralı sohbet 7/24 hizmet veren mobil cihazlar için sesli sohbet ve görüntülü sohbet hizmeti veren nezih bir canlı sohbet ortamıdır.

Canlı Sohbet GirişiKoyu Sohbet - Kameralı Sohbet - Ücretsiz Sesli Chat Görüntülü Sohbet


Koyu Sohbet

Koyu Bir Sohbet

Koyu  sohbet için öncellikle cazip bir kullanıcı adı (rumuz) bulmanız elzemdir.

Sohbet tam olarak türkçe karşılığı “Söyleşi” olan sohbet kelimesinin küresel dünyadaki karşılığı ise “Chat” tir. Türkçe söyleniş olarak ta genel olarak “çet” olarak söylenir. Söyleniş bakımından her ne kadar doğru olsa dahi internet alanında yazılışı ve aylık aranma hacmi olarak yanıltıcı olabilmektedir.

Sanal ortamda bulunun sohbet odalarında önceden tecrübe kazanmamış ya da ilk kez giriş yapacaksanız bazı rajonlara hakim olmanız gerekebilir.

Koyu bir sohbet için evvela cazip bir kullanıcı adı yani nick bulmanız şarttır. Nick’iniz ne kadar dikkat çekici ve albenili olursa size özel mesaj ile ulaşacak kitle okadar genişlemiş olur. Bir sonraki basamak ise, odaların genel sohbetlerini aktif kullanmak!

Geneldeki sohbetlerde herkes birbirine göndermeler yapar, şarkılar armağan ederler. Sizde bunun gibi etkinliklerden geri kalmadan genel sohbetlerde ne kadar fazla aktif olursanız nick bilinirliğiniz okadar artacaktır.

Sohbet Odaları

Sohbette Sınır Yok!
En koyu sohbetlerin lider ismi koyu sohbet ‘de , chatte sınır falan yok! Tüm sınırları kaldırdık, derin bir sohbet tecrübeine hazır olun..

%100 Gizlilik Var!

İçinden gelen her çeşit konu da özel pencerede dilediğin konuları konuşabilirsin. Özel sohbetler yalnızca sen ve karşıdaki partner arasında geçer, kayıt tutulmaz..

Işık Hızı Var!

İnternet bağlantın ne kadar yavaş olursa olsun burada mesajlar fiber hızında karşı tarafa gider! Bu hıza sende inanamayacaksın, mesajım acaba iletildi mi derdin yok..

Tüm Dünya Burada!

%38 Oranında yurtdışı katılımına karşılık , %62 oranında yurt içerisinde katılımcı! Tüm dünyadaki Türk vatandaşlarımız koyu chat sitesinde seni bekliyor, geç kalma sonra üzülürsün..

Koyu Sohbet

Genel Sohbet Nedir?

Sitemize giriş yaptıktan sonra masaüstü cihazlarda sağ kısımda, mobil telefonlarda ise üst kısımda sohbet odaları listesini göreceksiniz. Onlara tıkladığınız zaman kanalların genel lobisine geçiş yapmış oluyorsunuz. Burada yapılan ve yazılan her çeşit metin genel sohbet etmek manasına gelir.

Özel Sohbet Nedir?
Sohbete bağlantı kurduktan sonra, kanallarda anlık olarak online olan kullanıcıların listesini alt alta olarak size sunuyoruz. Sohbet etmek arzu ettiğiniz katılımcının üzerine tıklayarak, “Özele Git” sekmesine dokunursanız ikiniz arasında özel bir görüşme başlayacaktır. Bu görüşmeye ve bu açılan pencereye özel sohbet adı verilir, özelde yapılan sohbetleri 3. şahıslar göremezler.Toplam 1 Yorumlar
Chat Odası - Sohbetsite Mobil Sesli Chat,Görüntülü Sohbet,Sesli Sohbet

[…] Chat Odası, chat sitesi ya da daha genel tanımıyla sohbet sitesi kavramı internet hizmetleri ile birlikte insanların hayatına giren, yıllar geçtikçe de yerini sağlamlaştıran en popüler sosyal platformlardan bir tanesidir. Bu siteler aracılığıyla farklı coğrafyalardan birçok insan birbiri ile tanışıp, arkadaş oluyor. Paylaşımlar içine girip kendileri için özel anlar oluşturuyorlar. Burada en önemli noktalardan bir tanesi de bu sohbet sitelerinin kişilere sağladığı avantajlardır. Sosyal bir canlı olan insanın günlük hayat rutini içinde kendini ve hislerini unuttuğu gerçeğini de düşünürsek, sohbet siteleri canlı chat odası gibi uygulamaları ile ortak özelliklere sahip erkek ve kadınları bir araya getirip, kaliteli ilişkilerin başlamasına da olanak tanıyan online hizmet veren yapılardır. İnternet kullanan herkesin oldukça basit olarak kullanabilmesi de bu sohbet ve chat sitesi kavramını daha fazla kişinin tercih etmesine sebep olan bir başka kolaylığıdır. Yani siz de emen internete bağlanıp, bilgisayarınız ya da diğer cihazlarınızdan sohbet sitesine girip, herhangi bir sohbet kanalına kolayca bağlanıp, sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Üstelik çok fazla aktif kullanıcı bu ortamı kullandığı için, dakikalar içinde yeni insanlarla tanışmış ve sohbet etmeye başlamış olacaksınız. Canlı olarak devam eden sohbetlerin yanında sitede ki diğer eğlenceli aktivitelere de katılabilirsiniz. […]

Bir cevap bırakın.

error: Hayırdır gülüm :D